CENTRUL JUDEȚEAN DE RESURSE ȘI ASISTENȚĂ EDUCAȚIONALĂ ARAD

STRATEGIA NAȚIONALĂ DE ACȚIUNE COMUNITARĂ (SNAC)

Tabel cuprinzând unitățile de învăţământ implicate în

Strategia Națională de Acțiune Comunitară

an şcolar 2017-2018

Nr. crt.

Unitatea de învăţământ

Responsabil pe unitate de învățământ

Obs.

1

Centrul Şcolar pentru Educaţie Incluzivă Arad

Nagy Rusu Gabriela

Lăcustean Loredana

 

2

Liceul Teologic Penticostal Arad

Gutu Daniel

 

3

Liceul Tehnologic Vinga

Lucian Rodica

 

4

Colegiul „Csiky Gergely” Arad

Rogoz Mariana

 

5

Liceul „Sever Bocu” Lipova

Buzgău Dorin,

Ocneriu Georgeta

 

6

Liceul „Sever Bocu” Lipova – structura Grădiniţa PP

Banciu Daniela,

Cleuţa Valentina

 

7

Colegiul Naţional „Moise Nicoară” Arad

Şandor Viorica

 

8

Colegiul Tehnologic de Industrie Alimentară Arad

Vlad Gheorghina

 

9

Liceul „Ioan Buteanu” Gurahonţ

Pavel Crinela Alina

 

10

Şcoala Gimnazială Secusigiu

Paul Angelica Ana

 

11

Şcoala Gimnazială Secusigiu – structura Şcoala Gimnazială Sânpetru German

Boboiciov Ana Maria

 

12

Şcoala Gimnazială „Adam Muller Guttenbrunn” Zăbrani

Danciu Nicoleta

 

13

Şcoala Gimnazială Fiscut

Bara Denisa

 

14

Şcoala Gimnazială „Gheorghe Popovici” Apateu

Borca Viorica

 

15

Şcoala Gimnazială Păuliş

Nicoară Ancuţa Mădălina

 

16

Şcoala Gimnazială „Ştefan Cicio-Pop” Conop

Coman Florentina

 

17

Şcoala Gimnazială „Vasile Pop” Bogsig

Belean Rodica

 

18

Şcoala Gimnazială „Sabin Manuilă” Sâmbăteni

Ursu Corina

 

19

Şcoala Gimnazială „Adam Nicolae” Arad

Bokor Monica

 

20

Şcoala Gimnazială „Iosif Moldovan” Arad

Indrieş Olga-Cristina

 

21

Şcoala Gimnazială „olosz Lajos” Adea

Hadi Tunde

 

22

Şcoala Gimnazială „Virgil Iovănaş” Şofronea

Raţiu Diana Linda

 

23

Şcoala Gimnazială Nr. 2 Curtici

Tudorescu Corina

 

24

Şcoala Gimnazială „Titus Popovici” Mişca

Tămaş Teodora

 

25

Şcoala Gimnazială „Aurel Sebesan” Felnac

Deta Liana Monia

 

26

Şcoala Gimnazială „Aurel Vlaicu” Arad

Tudor Florentina

 

27

Grădiniţa PP „Grădiniţa Prieteniei” Arad

Crişan Florica

 

28

Şcoala Gimnazială „Virgil Iovănaş” Şofronea – structura Grădiniţa PP Şofronea

Gherman Floare

 

29

Școala Gimnazilă „Caius Iacob” Arad

Vărcuș Cosmina

 

30

Școala Gimnazială „Regina Maria” Arad

Ristin Ramona

 

Coordonator județean S.N.A.C.

Prof. dr. Toderici Ovidiu Florin